Spoty reklamowe dla sprzedaży

Spoty reklamowe dla sprzedaży

Aby Twoja firma odniosła sukces i była stabilna, powinieneś mieć zmotywowanych i profesjonalnych pracowników oraz niezawodnych partnerów, którzy chcą z Tobą współpracować. Aby ci ludzie i firmy chciały nawiązać z Tobą współpracę i ją kontynuować, musisz zbudować dla nich unikalną wartość. Dla pracowników wartość może składać się z takich elementów jak np.: młody zespół, stylowe biuro, możliwość rozwoju wraz z rozwojem firmy, udział w ambitnych projektach, a także nagrody pieniężne. Dla partnerów może to być wejście na nowe rynki, możliwość pracy z profesjonalnym zespołem, ułatwienie procesu sprzedaży produktów i wiele więcej. O możliwości uzyskania takiej wartości należy informować zainteresowanych uczestników rynku w odpowiedni sposób.

Jak biznes może o sobie opowiedzieć?

  • Czekanie, aż dobre wieści o tobie lub twojej firmie po prostu rozejdą się spontanicznie – to niezawodny sposób, ale bardzo powolny i niestabilny.
  • Opowiedzenie wszystkim, o ile to możliwe, o swojej firmie. Zapraszanie do biura oraz udział w różnych spotkaniach biznesowych to także dobry pomysł, ale uniemożliwia komunikowanie się z dużą liczbą osób w tym samym czasie.
  • Branie udziału w wydarzeniach branżowych i ich organizacja, co pozwala, między innymi, informować o działalności firmy. Świetny pomysł, ale wymaga dużego nakładu zasobów.
  • Innym rozsądnym pomysłem jest zamówienie profesjonalnego filmu z prezentacją, który wszyscy z dostępem do Internetu mogą oglądać jednocześnie.

Przy odpowiednim planowaniu i realizacji, spot lub film opowie o wszystkim, co ma wartość dla jego odbiorców. A co najważniejsze, stworzy nowe doświadczenie, efekt obecności i empatii, który osiąga się dzięki odpowiednim technikom produkcji. W tym samym czasie wideo może mieć kilku odbiorców docelowych. Całkiem realistyczne jest stworzenie filmu, który wpłynie na podejmowanie decyzji zakupowych, a także na podjęcie pracy w firmie czy chęć zostania jej partnerem. Przykładowo, komunikując, że twoja firma wykonuje złożone projekty, dla klientów może oznaczać to, że jesteś w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań, dla partnerów, że pracujesz z poważnymi budżetami i na wysokim poziomie, a dla pracowników, że będziesz oferował im ciekawą pracę oraz spełnienie w zawodowej sferze życia.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowego spotu reklamowego, który przygotowaliśmy dla Concept4Soccer:

Chodzi o to, aby informacje o wartości przekazać poprawnie i mówić tym samym językiem co nasi odbiorcy. Tak więc, aby zamiast suchego komunikatu, widzowie otrzymali emocjonalne doświadczenie, dzięki któremu przekonasz ich do siebie.

Aby zapoznać się z naszymi rekomendacjami dotyczącymi optymalnej formy produkcji, zapraszamy do wypełnienia naszego krótkiego BRIEFa. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Dziękuję za lekturę i pozostaję do Twojej dyspozycji.

Jestem otwarty na pomoc i wsparcie.

Oleksandr Mykhailov
New Business Manager – M8 Production House Sp. z o.o.
Tel.: +48 794 00 26 88
Fax: +48 22 543 73 21
e-mail: omykhailov@m8house.com

Oleksandr Mykhailov

New Business Manager. Posiada doświadczenie zawodowe w zróżnicowanym przekroju. Pracował już zarówno dla polskich jak i zagranicznych spółek, m.in. dla: EBDF S.A. oraz GAMA LLC i Kelmi LLC.